"Vedeme děti už několik let k pohybu, vzájemnému respektu a soudržnosti!"

KURZY

CENA OD 2990,-

CHÝNĚ

Út 19:00 - 20:00

LUŽINÝ

Po a St 18:30 - 19:30

SLANÝ

Út a Čt 15:00 - 16:00 a 16:00 - 17:00

LODĚNICE

Čt 18:30 - 19:30

ÚHONICE

Po 15:00 - 16:00

ZELENEČ

St 15:30 - 16:30

ČELÁKOVICE

Pá 15:00 - 16:00 a 16:00 - 17:00

RUDNÁ

Ne 15:00 - 16:00 a 16:00 - 17:00

sportovní kurzy parkour

kurz parkour Nehvizdy

kurz parkour Čelákovice

kurz parkour Zeleneč

PARKOUR BIG AIR

Parkourové školy, campy, osobní tréninky,

parkour oblečení a doplňky pro parkour.

Naše parkourové kurzy a akce jsou velkou srdcovou záležitostí! Vedeme děti k pohybu a tvoříme jednu velkou sportovní rodinu.

U žáků dbáme především na budování pevného základu k bezpečnému tréninku. Pořádáme pravidelné workshopy s pestrým programem, závody o ceny pro jejich motivaci a campy, kde si Vaše děti užijí mnoho zábavy v parkourovém prostředí. 

 

Děláme vše proto, aby se děti naučily co nejvíce parkourových prvků a technik! Snažíme se rozvíjet jejich styl skákání a dopracovat se k jasně viditelným výsledkům! Učíme je k všestrannému rozvíjení parkourových prvků.

Zakládáme si také hlavně na budování vztahů a na sportovní disciplínu!

kurz parkour Rudná u Prahy

kurz parkour Praha 5

kurz parkour Lužiny

kurz parkour Brdičkova

kurz parkour Luka

kurz parkour Loděnice

kurz parkour Beroun

kurz parkour Úhonice

kurz parkour Slaný

kurz parkour Chýně

kurz parkour Stodůlky

U NÁS

v parkourových školách Big Air se učíme základy ale i pokročilé prvky parkouru. ''Chceš se naučit backo? Přijď se podívat k nám!'' Připravíme tě na překonávání překážek jak fyzicky tak mentálně. Budování silného těla a mysli je základem tréninku. Vše ti vysvětlíme postupně. Pohyby se učíme přes průpravné cviky, které ti pomůžou k lepšímu pochopení daného cviku.

DOZVÍŠ SE

více informací ze světa parkouru. ''Věděl si na jakém ostrově se konají největší závody v parkouru?'' Snažíme se také, aby tréninky byly formou zábavy. Existuje spoustu her a výzev, které v parkouru možná ani neznáš. Na konci roku máme vždy vlastní parkour soutěže! Na stupínku vítězů můžeš být i ty!

Bydlíš někde poblíž? Tak právě na tebe čekáme!

Mapa1.png

SLANÝ

ÚHONICE

RUDNÁ

PRAHA LUŽINY

ZELENEČ

NEHVIZDY

LODĚNICE

HORNÍ

POČERNICE

ČELÁKOVICE

CHÝNĚ

HOSTIVICE

UNHOŠŤ

WORKSHOPY A CAMPY

VELTRUSY

Pořádáme super workshopy v Liberci a jiných tělocvičnách. Na našich workshopech si zaskáčeš a naučíš se nové věci pod dohledem trenérů. Místa jsou vždy omezená pro možnost lepšího a kvalitnějšího tréninku dětí. Volné hodiny na našich workshopech jsou příjemné, jelikož se většinou všichni známe a pokud ne, ještě lepší je se s novými talenty seznámit a předávat si zkušenosti. Naše workshopy jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí poznat atmosféru našeho workshopu!

Parkour Big Air Camp je největší akce celého roku, kterou pořádáme s trenéry o letních prázdninách. Trampolíny, odrazové plochy, parkour Big Air překážky, výlety, hry, soutěže, výzvy, koupání a spoustu další zábavy tě čeká na této akci. Už tento rok máme camp 24.07.-30.07.2022 a 07.08.- 13.08.2022., tak neváhej a napiš nám! Na náš camp se může přihlásit i parkourista, který nedochází na naše školy nebo začátečník.

OBLEČENÍ A DOPLŇKY

Vak.jpg

Vak

Kvalitní a pevné vaky pro Váš tělocvik!

 

399 Kč

Workshop I + II
Parkour Big Air

Workshop I + II